Półkolonie Gmina Pszczółki Turnus 2

Półkolonie i zajęcia z dziećmi Gmina Pszczółki

Turnus 2 -> 11.07 – 15.07

Program:

„Podwodny świat” – Zajęcia, których celem rozwijanie twórczości oraz zdolności manualnych u dziecka. Uczestnicy przy pomocy farb i makaronu spożywczego stworzą kolorowe rybki, które następnie przeniosą do „podwodnego świata”.

„Drewniane tabliczki imienne” – zajęcia rozwijające pomysłowość dziecka. Każdy z uczestników otrzyma drewnianą tabliczkę, literki, ozdoby, które pokoloruje według własnego uznania oraz połączy niczym prawdziwy majsterkowicz. W rezultacie, uczestnik otrzyma własnoręcznie stworzoną tabliczkę ze swoim imieniem, którą będzie mógł powiesić np.: na drzwiach pokoju.

„Magicznie musujące kule kąpielowe” – Zajęcia, dzięki którym dzieci poczują się jak mali chemicy. Uczestnicy samodzielnie wykonają kule kąpielowe, które później śmiało będą mogły wykorzystać podczas domowego spa. Dzięki warsztatom poznają podstawowe procesy chemiczne.

Całodniowa wycieczka do Centrum Hevelianum – wystawa „Z energią” – to tutaj czekają na Ciebie obserwacje, doświadczenia i wywoływanie różnorodnych zjawisk, dzięki którym poznasz odpowiedzi na pytania, takie jak czym jest ciepło, czy wiązka światła wprawi w ruch samolot lub jak zanieczyszczenie naszej planety widać z perspektywy kosmosu? 

„Podróż dookoła świata” vol.2 –Przed nami podróż dookoła świata. Nasza edukacyjna gra terenowa łączy w sobie elementy zabawy, edukacji oraz sportu. Do zadań uczestników będzie należało odnalezienie ukrytych w terenie punktów. Pomocna w dotarciu do odpowiedniego miejsca i rozwiązywaniu zagadek pomoże specjalna mapa. Każda napotkana stacja przeniesie dzieci do innej części świata, gdzie czeka na nie zagadka związana z konkretnym miejscem na ziemi. Cała podróż będzie przebiegała pod bacznym okiem wychowawcy.

 „Akademia zwinności” – zajęcia ukierunkowane na kształtowanie zwinności w połączeniu z innymi zdolnościami motorycznymi, rozwój świadomości własnego ciała i swojej sprawności fizycznej, elementy przewrotów i bezpiecznego upadania w formie gier, zabaw i rozmaitych torów przeszkód

„Gry świata” – spróbuj własnych sił w niekonwencjonalnych grach z różnych zakątków świata, jak na przykład: molkky, flagi, kwadrant frisbee, rugby tag, argentpol, cornhole, bilard holenderski – sjoelen

Gry i zabawy na świeżym powietrzu – różnorodne formy gier zespołowych w ciekawych modyfikacjach, jak również zabawy z zakresu lekkoatletyki, doskonalenie umiejętności w danych dyscyplinach

Hawajska przygoda” – kto z nas nigdy nie śnił o wyprawie na Hawaje? Aby wybrać się do krainy znanej z bajek i filmów nie trzeba daleko szukać, bo jest tuż za rogiem. Niezapomniane przeżycia i poznawanie kultury innego kontynentu zagwarantuje nasz dzień tematyczny – nauka tańca hula, zawody w limbo,  przebierane zdjęcia w fotoramce i własnoręcznie przygotowane hawajskie stroje i dodatki, a to tylko niektóre przystanki podczas tej egzotycznej podróży. Dzień zakończy wspólna rywalizacja sportowa – igrzyska hawajskie!

„Leniwe kluseczki” – warsztaty kulinarne z gotowania twarogowych pierogów „leniwych”, do wyboru na słodko bądź na wytrawnie 

*Podany plan półkolonii może ulec nieznacznym zmianom z przyczyn losowych niezależnych od organizatora tj. warunki pogodowe, czy inne zdarzenia losowe.
PLAN DNIA
SZCZEGÓŁY OFERTY
CENNIK

RAMOWY PLAN DNIA:

7:30 – 8:30

Schodzenie się uczestników, swobodna zabawa, gry i zabawy integracyjne, powitanie uczestników

8:30 – 10:30

I blok zajęć programowych

10:30 – 11:00

II śniadanie

11:00 – 13:00

II blok zajęć programowych

13:00 – 13:30

Obiad

13:30 – 15:30

III blok zajęć programowych

15:30 – 16:30

Swobodna zabawa, odbiór uczestników przez opiekunów

OFERTA ZAWIERA:

- Opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7:30-16:30

- II śniadanie

- Obiad

- Wodę dostępną przez cały dzień

- Całodniową wycieczkę wraz z biletami wstępu i transportem

- Zajęcia programowe

- Ubezpieczenie NNW

- ciekawe upominki od SportiQ

- Półkolonie zorganizowane zgodnie z wytycznymi MEiN, GIS, MZ

- Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty

- Zgłoszenia dokonujemy poprzez formularz na stronie sportiq.pl

CENNIK:

Półkolonie odbywają się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pszczółkach

ZAPISZ SIĘ NA NASZE PÓŁKOLONIE W 3 KROKACH!

JAK TO ZROBIĆ?

 

Zgłoś uczestnika

Poprzez formularz na naszej stronie internetowej. W razie pytań,
zadzwoń do Nas: 512 602 332 lub 782 044 643
 

Potwierdzenie

W ciągu 24 godzin odezwiemy się do Ciebie w celu potwierdzenia dostępności miejsc.  

Umowa, dokumenty i zaliczka

Po zakwalifikowaniu uczestnika otrzymasz maila z informacją o tym, gdzie wpłacić zaliczkę o wysokości 200zł. Po wpłacie zaliczki wyślemy umowę i inne wymagane dokumenty.

WAŻNE!

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników jest wpłata zaliczki. Pozostałą kwotę należy wpłacić na 14 dni przed rozpoczęciem półkolonii. 

Wybierz turnus: