Półkolonie Gmina Pszczółki Turnus 1

Półkolonie i zajęcia z dziećmi Gmina Pszczółki

Turnus 1- 04.07-08.07

Program:

„Pierwsze kroki ninja” – uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach z elementami aikido oraz samoobrony. Podejmą wyzwanie nauki ukemi oraz bezpiecznego upadania. Nie zabraknie również  rozmaitych gier i zabaw z mocowaniem, zwinnościowo- siłowych i wielu innych

„Gry świata – spróbuj własnych sił w niekonwencjonalnych grach z różnych zakątków świata. Dowiesz się co to molkky, flagi, kwadrant frisbee, rugby tag, argentpol, cornhole, bilard holenderski – sjoelen

Gry i zabawy na świeżym powietrzu – to różnorodne formy gier zespołowych w ciekawych modyfikacjach. Także zabawy z zakresu lekkoatletyki, doskonalenie umiejętności w danych dyscyplinach

Całodniowa wycieczka do Centrum Hevelianum – wystawa „Dookoła świata” – To jest ponad 90 interaktywnych stanowisk na dwóch kondygnacjach dawnych koszar schronowych.  Dzięki nim poznasz miejsca, zwyczaje oraz zjawiska charakterystyczne dla Afryki, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Antarktydy, Azji, Australii i Europy.

„Łapacze snów” – każdy z uczestników pozna genezę ich powstania i własnoręcznie wykona kolorowe piórka, które następnie umilą ich sen. Warsztaty z wykonywania ozdób rozwiną wyobraźnię i kreatywność dziecka.

„Sploty i warkoczyki, czyli twórcze ozdoby na rączki” – Zajęcia nastawione na rozwijanie twórczości i kreatywności u dziecka. Każdy z uczestników otrzyma możliwość zrobienia własnej niepowtarzalnej bransoletki.  Będzie ona nie tylko ozdobą, ale i wspaniałą pamiątką po wspólnych i niezapomnianych półkoloniach.

„Świecące ozdoby” – Zajęcia z rękodzieła, które rozwiną zdolności manualne oraz precyzję i dokładność dziecka. Przy użyciu drobnych cekinów i szpilek uczestnicy stworzą piękne ozdoby, które udekorują wnętrze, a także będą doskonałym pomysłem na prezent.

„Hawajska przygoda” – Kto z nas nigdy nie śnił o wyprawie na Hawaje? Aby wybrać się do krainy znanej z bajek i filmów nie trzeba daleko szukać, bo jest tuż za rogiem. Niezapomniane przeżycia i poznawanie kultury innego kontynentu zagwarantuje nasz dzień tematyczny.  Na którym będzie nauka tańca hula, zawody w limbo, przebierane zdjęcia w fotoramce i własnoręcznie przygotowane hawajskie stroje i dodatki, a to tylko niektóre przystanki podczas tej egzotycznej podróży. Dzień zakończy wspólna rywalizacja sportowa – igrzyska hawajskie!

 „Słodkie american pancakes” – każdy z uczestników własnoręcznie przygotuje słodkie placuszki – rodem z USA. Przed spróbowaniem swoich kulinarnych eksperymentów, dzieci udekorują je owocami i kolorami lata.

„Podróż dookoła świata” vol.1 –  Przed nami podróż dookoła świata. Nasza edukacyjna gra terenowa łączy w sobie elementy zabawy, edukacji oraz sportu. Do zadań uczestników będzie należało odnalezienie ukrytych w terenie punktów. Pomocna w dotarciu do odpowiedniego miejsca i rozwiązywaniu zagadek pomoże specjalna mapa. Każda napotkana stacja przeniesie dzieci do innej części świata, gdzie czeka na nie zagadka związana z konkretnym miejscem na ziemi. Cała podróż będzie przebiegała pod bacznym okiem wychowawcy.

*Podany plan półkolonii może ulec nieznacznym zmianom z przyczyn losowych niezależnych od organizatora tj. warunki pogodowe, czy inne zdarzenia losowe.
PLAN DNIA
SZCZEGÓŁY OFERTY
CENNIK

RAMOWY PLAN DNIA:

7:30 – 8:30

Schodzenie się uczestników, swobodna zabawa, gry i zabawy integracyjne, powitanie uczestników

8:30 – 10:30

I blok zajęć programowych

10:30 – 11:00

II śniadanie

11:00 – 13:00

II blok zajęć programowych

13:00 – 13:30

Obiad

13:30 – 15:30

III blok zajęć programowych

15:30 – 16:30

Swobodna zabawa, odbiór uczestników przez opiekunów

OFERTA ZAWIERA:

- Opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7:30-16:30

- II śniadanie

- Obiad

- Wodę dostępną przez cały dzień

- Całodniową wycieczkę wraz z biletami wstępu i transportem

- Zajęcia programowe

- Ubezpieczenie NNW

- ciekawe upominki od SportiQ

- Półkolonie zorganizowane zgodnie z wytycznymi MEiN, GIS, MZ

- Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty

- Zgłoszenia dokonujemy poprzez formularz na stronie sportiq.pl

CENNIK:

Półkolonie odbywają się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pszczółkach

ZAPISZ SIĘ NA NASZE PÓŁKOLONIE W 3 KROKACH!

JAK TO ZROBIĆ?

 

Zgłoś uczestnika

Poprzez formularz na naszej stronie internetowej. W razie pytań,
zadzwoń do Nas: 512 602 332 lub 782 044 643
 

Potwierdzenie

W ciągu 24 godzin odezwiemy się do Ciebie w celu potwierdzenia dostępności miejsc.  

Umowa, dokumenty i zaliczka

Po zakwalifikowaniu uczestnika otrzymasz maila z informacją o tym, gdzie wpłacić zaliczkę o wysokości 200zł. Po wpłacie zaliczki wyślemy umowę i inne wymagane dokumenty.

WAŻNE!

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników jest wpłata zaliczki. Pozostałą kwotę należy wpłacić na 14 dni przed rozpoczęciem półkolonii. 

Wybierz turnus: