Półkolonie Gmina Pszczółki Turnus 4

Półkolonie i zajęcia z dziećmi Gmina Pszczółki

Turnus 4 -> 25.07 – 29.07

Program:

„Akademia zwinności” – zajęcia ukierunkowane na kształtowanie zwinności w połączeniu z innymi zdolnościami motorycznymi. Zajęcia są nastawione na rozwój świadomości własnego ciała i swojej sprawności fizycznej. Nie zabraknie przewrotów i elementów bezpiecznego upadania w formie gier, zabaw i rozmaitych torów przeszkód

Gry świata – spróbuj własnych sił w niekonwencjonalnych grach z różnych zakątków świata, jak na przykład: molkky, flagi, kwadrant frisbee, rugby tag, argentpol, cornhole, bilard holenderski – sjoelen

Gry i zabawy na świeżym powietrzu – różnorodne formy gier zespołowych w ciekawych modyfikacjach, jak również zabawy z zakresu lekkoatletyki, doskonalenie umiejętności w danych dyscyplinach

Podróż dookoła świata” vol.2 – Przed nami podróż dookoła świata. Nasza edukacyjna gra terenowa łączy w sobie elementy zabawy, edukacji oraz sportu. Do zadań uczestników będzie należało odnalezienie ukrytych w terenie punktów. Pomocna w dotarciu do odpowiedniego miejsca i rozwiązywaniu zagadek pomoże specjalna mapa. Każda napotkana stacja przeniesie dzieci do innej części świata, gdzie czeka na nie zagadka związana z konkretnym miejscem na ziemi. Cała podróż będzie przebiegała pod bacznym okiem wychowawcy.

„Sploty i warkoczyki, czyli twórcze ozdoby na rączki”. Zajęcia nastawione na rozwijanie twórczości i kreatywności u dziecka. Każdy z uczestników otrzyma możliwość zrobienia własnej niepowtarzalnej bransoletki, która będzie nie tylko ozdobą, ale pamiątką po wspólnych półkoloniach.

„Magicznie musujące kule kąpielowe” – Zajęcia, dzięki którym dzieci poczują się jak mali chemicy. Uczestnicy samodzielnie wykonają kule kąpielowe, które później śmiało będą mogły wykorzystać podczas domowego spa. Dzięki warsztatom poznają podstawowe procesy chemiczne.

„Podwodny świat” – Zajęcia, których celem rozwijanie twórczości oraz zdolności manualnych u dziecka. Uczestnicy przy pomocy farb i makaronu spożywczego stworzą kolorowe rybki, które następnie przeniosą do „podwodnego świata”.

Całodniowa wycieczka do Murall Gdańsk – Spróbujemy swoich sił w samodzielnej wspinaczce o różnych poziomach trudności. Instruktor wprowadzi nas w zwariowany świat boulderingu – najbardziej ogólnorozwojowego sportu. Czeka nas ogrom ruchu, wyzwań i zabawy!

„Hawajska przygoda”– kto z nas nigdy nie śnił o wyprawie na Hawaje? Aby wybrać się do krainy znanej z bajek i filmów nie trzeba daleko szukać, bo jest tuż za rogiem. Niezapomniane przeżycia i poznawanie kultury innego kontynentu zagwarantuje nasz dzień tematyczny – nauka tańca hula, zawody w limbo,  przebierane zdjęcia w fotoramce i własnoręcznie przygotowane hawajskie stroje i dodatki, a to tylko niektóre przystanki podczas tej egzotycznej podróży. Dzień zakończy wspólna rywalizacja sportowa – igrzyska hawajskie!

„Leniwe kluseczki” – warsztaty kulinarne z gotowania twarogowych pierogów „leniwych”, do wyboru na słodko bądź na wytrawnie

*Podany plan półkolonii może ulec nieznacznym zmianom z przyczyn losowych niezależnych od organizatora tj. warunki pogodowe, czy inne zdarzenia losowe.
PLAN DNIA
SZCZEGÓŁY OFERTY
CENNIK

RAMOWY PLAN DNIA:

7:30 – 8:30

Schodzenie się uczestników, swobodna zabawa, gry i zabawy integracyjne, powitanie uczestników

8:30 – 10:30

I blok zajęć programowych

10:30 – 11:00

II śniadanie

11:00 – 13:00

II blok zajęć programowych

13:00 – 13:30

Obiad

13:30 – 15:30

III blok zajęć programowych

15:30 – 16:30

Swobodna zabawa, odbiór uczestników przez opiekunów

OFERTA ZAWIERA:

- Opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7:30-16:30

- II śniadanie

- Obiad

- Wodę dostępną przez cały dzień

- Całodniową wycieczkę wraz z biletami wstępu i transportem

- Zajęcia programowe

- Ubezpieczenie NNW

- ciekawe upominki od SportiQ

- Półkolonie zorganizowane zgodnie z wytycznymi MEiN, GIS, MZ

- Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty

- Zgłoszenia dokonujemy poprzez formularz na stronie sportiq.pl

CENNIK:

Półkolonie odbywają się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pszczółkach

ZAPISZ SIĘ NA NASZE PÓŁKOLONIE W 3 KROKACH!

JAK TO ZROBIĆ?

 

Zgłoś uczestnika

Poprzez formularz na naszej stronie internetowej. W razie pytań,
zadzwoń do Nas: 512 602 332 lub 782 044 643
 

Potwierdzenie

W ciągu 24 godzin odezwiemy się do Ciebie w celu potwierdzenia dostępności miejsc.  

Umowa, dokumenty i zaliczka

Po zakwalifikowaniu uczestnika otrzymasz maila z informacją o tym, gdzie wpłacić zaliczkę o wysokości 200zł. Po wpłacie zaliczki wyślemy umowę i inne wymagane dokumenty.

WAŻNE!

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników jest wpłata zaliczki. Pozostałą kwotę należy wpłacić na 14 dni przed rozpoczęciem półkolonii. 

Wybierz turnus: