Półkolonie Gmina Pszczółki Turnus 4

Półkolonie i zajęcia z dziećmi Gmina Pszczółki

Turnus 4 – 24-28.07.2023

Program:

Wycieczka całodniowa – Loopy’s World”, czyli największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki

Wycieczka, która dostarczy naszym podopiecznym sporą dawkę ruchu, wielu atrakcji i powodów do uśmiechu. Dzięki kreatywnej zabawie uczestnicy zdobędą nowe umiejętności, podejmą wyzwania i przezwyciężą własne lęki. Centrum Rozrywki Loopy’s World to obowiązkowy punkt odwiedzin przez każde dziecko. Dobry humor i wspomnienia gwarantowane!

„Nemo w 3D”

Dzieci będą miały szansę zaprojektować akwarium wypełnione rybakami. Mazaki, farbki, bibuła oraz nitki sprawią, że będzie ono trójwymiarowe. Za sprawą wyjątkowej techniki i wielu przyborów, bardzo łatwo będzie można je pomylić z prawdziwym akwarium. 

„Klimatyczne świeczniki „

Własnoręcznie przygotowane świeczniki nie tylko udekorują pokój, ale wprowadzą wyjątkowy nastrój. Dzięki dekorowaniu słoiczków farbami, brokatem i lakierami do paznokci, dzieci stworzą nietuzinkowe ozdoby. Zajęcia w dużym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz pomysłowość. 

Kolorowa ciastolina”

Chyba każdy z nas uwielbia bawić się ciastoliną. Podczas zajęć uczestnicy wyczarują ją własnoręcznie, a następnie nadadzą jej ulubione barwy. Ćwiczenia nastawione na rozwijanie zdolności manualnych i cierpliwości u dzieci. 

„Warsztaty z robienia pizzy”

Chyba każdy z nas uwielbia pizzę! Tym razem nasi uczestnicy nie tylko będą się nią zajadać, ale własnoręcznie przygotowywać. Podczas warsztatów dzieci przygotują swoją ulubioną pizzę pełną smakowitych dodatków. Po ubrudzeniu rączek mąką, dzieci poczekają aż pizza się upiecze, aby na koniec móc się nią delektować.

Na naszych uczestnikow czeka świeży sok i mała niespodzianka.

 „Aikido z elementami samoobrony” 

Czeka nas ogromna dawka zabawy na macie, nauka podstawowych kontroli i rzutów wykorzystywanych w aikido, a także poznamy tajniki bezpiecznego upadania – ukemi. Dodatkowo, uczestnicy dowiedzą się o korzyściach płynących z trenowania sztuk walki – uczą one między innymi: dyscypliny, wytrzymałości, radzenia sobie ze stresem i negatywnymi emocjami, jak również redukują poziom agresji. Blok zajęciowy zostanie zakończony nauką ćwiczeń oddechowych, mających na celu poprawę reakcji organizmu na stresory oraz ogólne rozluźnienie ciała.

„Podchody” 

Wróćmy do tradycji i zagrajmy w grę terenową popularną wśród harcerzy. Dwie drużyny, spory teren, spostrzegawczość, pomysłowość i nuta adrenaliny.

„Kwadrant w modyfikacji z siatkówką i flagi” 

Uczestnicy spróbują swoich sił w dwóch dyscyplinach – zmodyfikowanym kwadrancie – doskonalącym umiejętności z piłki siatkowej oraz w ulubionej grze – Flagi!

„Turniej sportowy” 

Sportowa rywalizacja uczy współpracy, uczciwości oraz przestrzegania zasad fair play. Co więcej, towarzyszy jej wiele emocji !

„Gry świata” 

U nas poznasz niekonwencjonalne gry z różnych zakątków świata, takie jak: molkky, , corn hole czy bilard holenderski – sjoelen.

Festiwal baniek mydlanych” 

Wykorzystując wakacyjny klimat stworzymy gigantyczne bańki mydlane. Nie zabraknie konkursów na największą, a może najdłuższą bańkę mydlaną!

Zakłady” 

W tej grze uczestnicy będą musieli obstawiać wyniki zakładów. Co więcej, tematem tych zakładów będą zadania, które reprezentanci drużyn będą wykonywać. Szykuje się dużo śmiechu i nieprzewidywalności!

 „Gry i zabawy na świeżym powietrzu” 

Różnorodne formy zabaw i gier zespołowych w ciekawych modyfikacjach. 

*Podany plan półkolonii może ulec nieznacznym zmianom z przyczyn losowych niezależnych od organizatora tj. warunki pogodowe, czy inne zdarzenia losowe.
PLAN DNIA
SZCZEGÓŁY OFERTY
CENNIK

RAMOWY PLAN DNIA:

7:30 – 8:30

Schodzenie się uczestników, swobodna zabawa, gry i zabawy integracyjne, powitanie uczestników

8:30 – 10:30

I blok zajęć programowych

10:30 – 11:00

II śniadanie

11:00 – 13:00

II blok zajęć programowych

13:00 – 13:30

Obiad

13:30 – 15:30

III blok zajęć programowych

15:30 – 16:30

Swobodna zabawa, odbiór uczestników przez opiekunów

OFERTA ZAWIERA:

- Opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7:30-16:30

- II śniadanie

- Obiad

- Wodę dostępną przez cały dzień

- Całodniową wycieczkę wraz z biletami wstępu i transportem

- Zajęcia programowe

- Ubezpieczenie NNW

- ciekawe upominki od SportiQ

- Półkolonie zorganizowane zgodnie z wytycznymi MEiN, GIS, MZ

- Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty

- Zgłoszenia dokonujemy poprzez formularz na stronie sportiq.pl

ZAPISZ SIĘ NA NASZE PÓŁKOLONIE W 3 KROKACH!

JAK TO ZROBIĆ?

 

Zgłoś uczestnika

Poprzez formularz na naszej stronie internetowej. W razie pytań,
zadzwoń do Nas: 512 602 332 lub 782 044 643
 

Potwierdzenie

W ciągu 24 godzin odezwiemy się do Ciebie w celu potwierdzenia dostępności miejsc.  

Umowa, dokumenty i zaliczka

Po zakwalifikowaniu uczestnika otrzymasz maila z informacją o tym, gdzie wpłacić zaliczkę o wysokości 200zł. Po wpłacie zaliczki wyślemy umowę i inne wymagane dokumenty.

WAŻNE!

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników jest wpłata zaliczki. Pozostałą kwotę należy wpłacić na 14 dni przed rozpoczęciem półkolonii. 

Tabela rozmiarów koszulek:

Rozmiar koszulki

Wybierz turnus: